На Львівщину прибули на реабілітацію шахтарі, які врятувалися з полону сепаратистів (відео)

shahtari4 червня на Львівщині прийняли чергову групу мешканців Півдня та Сходу України, які отримають тимчасовий притулок у нашому краї. Серед інших – двоє шахтарів із Донбасу, які зазнали тортур в полоні сепаратистів, – Олександра Вовка та Олександра Гурова з родиною. Про це “Золочів. нет”  повідомили у прес-службі ЛОДА.

Гостей зустрічали заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний та директор департаменту соціального захисту населення Василь Мартиняк.

Як зазначив Юрій Підлісний, про історію Олександра Вовка та Олександра Гурова знає вже вся Україна. «Їм вдалося врятуватися із полону сепаратистів, після якого довелося довго лікуватися в Києві. Зараз вони потребують реабілітації, й ми раді прийняти їх на Львівщині», – зазначив він.

За словами директора департаменту соцзахисту населення ОДА, шахтарів прийматимуть в трускавецькому санаторії «Женева», де вони зможуть відпочити та оздоровитися.

Як зазначив Василь Мартиняк, сьогодні, окрім шахтарів, прибуло дві групи з Криму і Донбасу. «Одна сім’я із восьми осіб – з Криму, інша група з Донеччини – дві родини. Вони поселяються на тимчасове проживання в Сокальському та Жовківському районах. Щодня ми приймаємо 10-20 осіб із Криму та сходу України», – зазначив він.

Відео: Головні новини Львова


Залишити відповідь

Next Post

5 гривень від кожного квитка на фестиваль "Зустрічай літо" буде перераховано для армії

Організатори фестивалю “Зустрічай літо” Zolochiv вирішили підтримати українських військових. Зокрема, 5 гривень від кожного проданого в день фестивалю квитка  буде перераховано на потреби Національної Гвардії. Нагадаємо, що фестиваль відбудеться 8 червня у Золочеві на стадіоні “Сокіл”. В програмі фестивалю: переможці проекту “Україна має талант” мега енергійні бабусі з гурту “Лісапетний […]