На Львівщині відкрили пам’ятник засновникам УГВР

10 липня у селі Сприня Самбірського району відбулись урочистості з нагоди 67-ї річниці створення Української Головної Визвольної Ради.

На урочистих заходах були присутні радник голови Львівської облдержадміністрації Ігор Держко, начальник головного управління з питань внутрішньої політики, національностей та релігій  Львівської ОДА Роман Кураш, депутат Верховної ради Ярослав Кендзьор, депутати обласної ради, представники Самбірської районної влади та представники громадськості.

Під час заходів було урочисто відкрито та освячено пам’ятний знак УГВР на території СТОК «Прикарпаття». Його Стелла була встановлена ще у 2009 році, а тепер вона доповнилася фігурами визначних  постатей УГВР –  президента Кирила Осьмака, віце-президента Василя Мудрого, Августина Волошина та Дарії Ребет.

Представники влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника та привітали учасників зі святом.

В рамках святкування відбулось урочисте віче та святковий концерт.

За матеріалами: ЛОДА.

Залишити відповідь

Next Post

Львівська область, ЄС та ПРООН продовжать співпрацювати

11 липня 2011 року у Львівській області стартувала друга фаза Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» (МРГ), спрямованого на підтримку сільських громад у вирішенні найважливіших потреб їх розвитку та поліпшенні умов життя. Про це йшлося на регіональному семінарі – презентації Проекту, що відбувся 11 […]