На Львівщині відбувся III Міжнародний кінофестиваль «Золота пектораль»

Міжнародний кінофестиваль «Золота пектораль», який традиційно проходить в курортному місті Трускавець, цього року обрав напрямок документального та ігрового кіно, що засновано на реальних подіях. В рамках фестивалю були представлені два блоки програми: конкурсні фільми та  культурна програма для гостей фестивалю, запрошених ЗМІ та мешканців та гостей курортного міста Трускавця. Відбірковою комісією було переглянуто 203 фільми, відібрано до конкурсної програми 17 стрічок, до позаконкурсної програми 16 стрічок. У конкурсній програмі фестивалю були представлені стрічки українського, польського, сербського, російського, угорського, англійського, французького, румунського, грузинського, таджицького та німецького кіно.

Члени журі у складі: Костянтина Стогнія, Любові Федосєєвої-Шукшиної, Любові Янас та голови журі Олександра Балагури розподілили нагороди фестивалю наступним чином:

Гран-Прі фестивалю – «Один», режисер Олеся Фокіна, Росія

І місце у категорії Tru. Doc «Чи є там театр, режисер Нана Джанелідзе, Грузія

І місце у категорії  Tru. Short «Історія Леоніда», режисер Райнер Людвігс, Німеччина-Україна

І місце у категорії  Tru. Film «Гамер», режисер Олег Сєнцов, Україна

Спеціальну щорічну нагороду «За розвиток українського кіномистецтва» було вручено меценату фестивалю «Золота Пектораль» Андрію Лопушанському.

Фільмом-закриття стала четверта частина фільму «Картина крейдою» – серія про Трускавець (режисер К. Стогній).

 

Світлана Николаєвич

Залишити відповідь

Next Post

НЕДОСПІВАНА МЕЛОДІЯ

З того часу минуло багато років. Для неї це було, як страшний сон. Вона й досі зустрічає його ночами і думає, що вже більш ніколи не зустріне такого як він. Навіть інколи шукає його у натовпі, але, на жаль, його там немає… Був травень, світило сонечко, співали пташки, розпускались листочки […]