На Львівщині відбудеться фестиваль різдвяних звізд

Готуються до фестивалю різдвяних звізд. Майстер-класи дає звіздар із Дублян Богдан Новак.

У місті Соснівці місцевий отець Зеновій зібрав докупи талановитих людей і запалив їх ідеєю відроджувати давню традицію звіздарства. Запросив пана Новака – і той навчив місцевого майстра Василя Кота. І тепер уже удвох вчать дітей у соснівській школі творити дерев’яні звізди. Про це повідомляють «Головні новини Львова».

Та ж майстриня пані Інна створила тут цілий вертеп із півтораметрових ляльок-мотанок. Так з’явилася смерть із косою, кучерявий цар Ірод, троє українських князів.

Вертеп разом із звіздами покажуть у Львові на Різдво. На фестивалі звіздарів у Шевченківський гай привезуть із різних регіонів України 70 звізд – від найпростіших дитячих до складних інженерних конструкцій. А потім усі винесуть на парад у центрі Львова.

Залишити відповідь

Next Post

Львівщина отримає 148 мільйонів гривень на ремонт доріг

26 грудня відбулися слухання проекту бюджету Львівської області на 2013 рік в постійній комісії з питань промисловості, ЖКГ, транспорту та зв’язку Львівської обласної ради. Начальник головного фінансового управління Львівської обласної державної адміністрації Олег Демків назвав однією з особливостей проекту обласного бюджету на 2013 рік те, що Львівщина отримає субвенцію з […]