На Львівщині проходить Всеукраїнський конкурс «Учитель року – 2012»

З 1 лютого у Львівській області відповідно до наказу Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 21 листопада 2011 року № 937 «Про проведення першого і другого турів Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2012» розпочався ІІ тур конкурсу «Учитель року – 2012» у номінаціях «українська мова і література», «біологія», «етика», «фізична культура», «англійська мова».

У першому етапі ІІ туру конкурсу взяли участь 113 педагогічних працівників області, а саме: номінація «українська мова і література» – 27 учасників, «біологія» – 26, «етика» – 5, «фізична культура» – 26, «англійська мова» – 29 учасників.

Члени журі вивчили та оцінили матеріали, надіслані на конкурс. Кожен конкурсант  виконував письмову роботу, яка показала його фахову підготовку, володіння методикою викладання предмета, загальну ерудицію і досвід, а також проходив співбесіду.

За результатами першого етапу ІІ туру конкурсу в кожній номінації (окрім «етики») визначено по 12 учасників другого етапу змагань.

Під час другого етапу ІІ туру конкурсу кожен учасник проводитиме майстер-клас «Я роблю це так», що є однією з форм презентації досягнень конкурсанта як педагога, де він розкриватиме методи своєї роботи та оригінальні ідеї, виконуватиме практичну роботу.

За результатами другого етапу ІІ туру конкурсу в кожній номінації визначатимуться по 5 учасників фіналу.

У фіналі кожен учасник проводитиме урок, що має бути ілюстрацією представленого досвіду роботи педагога, його творчого підходу щодо використання сучасних інноваційних технологій.

За результатами усіх етапів конкурсу визначатимуться переможець та чотири лауреати, які  будуть нагороджені  грошовими преміями.

Переможці ІІ туру конкурсу представлятимуть Львівську область у ІІІ турі Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року – 2012».

За матеріалами: ЛОДА.

Залишити відповідь

Next Post

Відмовилися від біометричних паспортів

Верховна рада відхилила законопроект “Про документи що посвідчують особу та підтверджують громадянство України”, яким пропонувалося запровадити біометричні паспорти для виїзду українців за кордон. Відповідне рішення підтримали 304 народних депутати. “Рішення прийняте конституційною більшістю”, – підкреслив спікер Верховної ради Володимир Литвин. Таким чином депутати підтримали вето президента Віктора Януковича на даний […]