На Львівщині є дві найкращі спортивні школи в Україні

Державна служба молоді та спорту України підвела підсумки діяльності дитячо-юнацьких спортивних шкіл України за результатами 2010 року. У загальноукраїнському рейтингу перше та друге місця посіли дві львівські ДЮСШ обласної організації ФСТ «Динамо»– КДЮСШ «Атлет» та КДЮСШ «Здоров’я».

Як повідомила прес-служба Львівської ОДА, під час засідання колегії управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, що відбулося 30 червня 2011 року, директори цих шкіл Віктор Нікулін та Олена Єресько отримали Почесні грамоти та Кубки, які їм вручили заступник начальника управління з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Оксана Вацеба, перший заступник голови обласної організації ФСТ «Динамо» Віктор Яцковець та голова профільної комісії Львівської обласної ради Тарас Скиба.

Залишити відповідь

Next Post

На Львівщині збільшують виробництво інсуліну

Як повідомляє прес-служба ЛОДА, начальник Головного управління охорони здоров‘я Львівської ОДА Сергій Федоренко з робочим візитом відвідав дільниці з виробництва субстанцій інсулінів заводу «Індар» та ТзОВ «Пластфарма» , що розташовані у м. Львові. С.Федоренко детально ознайомився із роботою сучасних біотехнологічних підприємств з виробництва рекомбінантного інсуліну людини та інсуліну тваринного походження, […]