На Львівщині зафіксовані випадки з підозрою на коронавірус

Як “Золочів.нет” повідомили у  Золочівській РДА, у Золочівському районі станом на ранок 20 березня 2020 року не зареєстровано жодного випадку з підозрою на захворювання COVID-19. 

Дослівно у  повідомленні РДА:

Увага! Увага! Увага! Шановні мешканці Золочівщини! На території Львівської області зафіксовані випадки з підозрою захворювання на коронавірусну інфекцію. У зв’язку з оголошеними карантинними заходами просимо всіх без гострої необхідності не виходити з будинків і квартир. У разі потреби вийти на вулицю уникайте скупчення людей, користуйтеся громадським транспортом лише у виключних випадках. Зберігайте спокій! Заклади, які здійснюють продаж продуктів, засобів гігієни, лікарських засобів на території району працюють в звичайному режимі. Звертаємо Вашу увагу на те, що у зоні підвищеної небезпеки перебувають особи у віці понад 60 років – перебіг хвороби у них проходить з ускладненням та може призвести до летального результату. Закликаємо вжити заходів, щоб Ваші близькі літнього віку залишалися вдома та були забезпечені всім необхідним. Запам’ятайте: Ваше відповідальне ставлення до виконання всіх карантинних заходів допоможе зберегти ваше здоров’я та врятувати здоров’я та життя оточуючих. У Золочівському районі станом на ранок 20 березня 2020 року не зареєстровано жодного випадку з підозрою на захворювання COVID-19.

Також, 20 березня у Львівській ОДА повідомляють:

За оперативною інформацією, за пізній вечір та ніч в області з підозрою на коронавірусну інфекцію з’явилось ще вісім пацієнтів. Про це повідомив заступник директора Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні Ігор Берник. До інфекційної лікарні госпіталізували 6 осіб з Жовківського району та міста Львова. Інші двоє хворих – з Буського району та міста Львова знаходяться на самоізоляції. Зазначимо, що серед цих восьми осіб є діти 2011 та 2016 року народження. Здійснюється обстеження пацієнтів, аналізи на COVID-19 будуть відібрані, після чого їх відправлять в Київ. Зараз на госпіталізації у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 30 осіб. На самоізоляції знаходяться 6 осіб. У всіх пацієнтів є клінічні прояви гострої респіраторної інфекції. Стан усіх хворих – стабільний. Реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посфиленому режимі. Загалом на Львівщині із підозрою COVID- 19 звернулося 44 особи. Як повідомлялось раніше, за результатами тестів у 6 осіб – грип, ГРВІ. За ніч на Львівщину надійшли ще 2 результати тестів. Вони – від’ємні. За увесь час в сумі у 8 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 36 осіб.

Next Post

В області курсуватимуть спецрейси, які доставлятимуть на роботу медичних працівників

Львівська обласна державна адміністрація повідомляє, що в області курсуватимуть спецрейси, які доставлятимуть на роботу медичних працівників. Дослівно у повідомленні ЛОДА: Задля довезення працівників установ, що забезпечують життєдіяльність області, курсуватимуть регулярні спеціальні маршрути, які сполучатимуть райцентри з обласним центром у м. Львів. Транспорт доставлятиме людей безпосередньо до місця роботи і у […]