На Львівщині “відкат” у 208 тис грн вимагали у підприємця погрожуючи фізичним насиллям

Задокументовано: “відкат” у 208 тис грн за виграний тендер вимагали у підприємця погрожуючи фізичним насиллям. Про це повідомили прокурор Львівської області Ірина Діденко.

За версією слідства:
“Двоє мешканців Львова висунули підприємцю вимогу: 8% “відкату” від суми вже освоєних коштів тендеру (2.6 млн), у якому перемогла його фірма.

Вартість запланованих робіт із реконструкції кінотеатру в м. Кам’янка-Бузьку становила майже 4 млн грн.

Підприємцю ж “пояснили”, що гроші потрібні для того, щоб вирішити питання із мерією, яка діє від імені замовника будівельних робіт.

Однак, бізнесмен відмовився від «послуг», після чого йому почали погрожувати фізичною розправою.

Наляканий та обурений постраждалий звернувся до правоохоронців.

Так, у лютому цього року під контролем прокурорів та оперативників УСР, відбулась передача першого «траншу» у розмірі 40 тис гривень, а вже сьогодні, під час надання ще 168 тисяч гривень, вказаних осіб затримано «на гарячому»”.

На цей час:
• зареєстровано кримінальне провадження за ч.2 ст.189 (вимагання), ч.1 ст.14 – ч.3 ст.368 КК України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі)

• готуються підозри та клопотання про обрання запобіжних заходів

• перевіряється причетність до вчиненого інших осіб, зокрема, органу місцевого самоврядування.

За вчинене ймовірні бандити можуть потрапити за ґрати на 7

Next Post

Вітання для Михайла та Галини Гальчиків з народженням сина

ГО “Шанувальників боксу Золочівщини” та “Золочів.нет” вітають Михайла і Галину Гальчиків з народженням сина. Нехай маля росте здоровим та щасливим на радість батькам та усій родині. Привітання мамі й татку Із народженням хлоп’ятка! Красенем хай він зростає І здоров’я, й мудрість має! Хай найкращим буде сином І продовжить рід родини, […]
Золочів.нет