На Львівщині відбулися театралізовані військово історичні дійства «Бій відділів УПА і ВІН проти польських, і радянських комуністів»

13 жовтня в селі Суховоля Городоцького району і 14 жовтня у місті Буськ Львівської області, до Дня Захисника Руси-України та 77 – ій річниці створення Української Повстанської Армії, Громадська організація «Товариство пошуку жертв війни «Пам’ять» провела театралізовані військово історичні дійства «Бій відділів УПА і ВІН проти польських, і радянських комуністів», присвячені спільним військовим операціям української УПА і польської ВІН проти комуністичного тоталітарного режиму, «Марш Слави захисників України» та премєрний показ документально-ігрового фільму «Хрещений двічі». Заходи відбулись за сприяння і участі Львівської обласної державної адміністрації, Буської міської ради, Буської районної державної адміністрації, Буської районної ради, Суховільської сільської ради. Про це “Золочів.нет” повідомив голова ГО «Товариства пошуку жертв війни «Пам’ять» Любомир Горбач.

Next Post

Продається будинок

Продається новий будинок з ремонтом в п’яти кілометрах від міста Золочева по трасі Львів-Тернопіль. Контактний тел.: 0975005995. Поділіться цим у соцмережах: