На Львівщині у поліцію надійшло 42 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства

Трьох правопорушників вже притягнуто до адміністративної відповідальності.

“Станом на 13 березня у Львові та області до поліції надійшло 42 повідомлення про можливі порушення виборчого законодавства. Усі звернення зареєстровані у Журнал єдиного обліку, в усіх випадках на місцях подій працювали слідчо-оперативні групи.

На розгляд суду вже скеровано вісім адміністративних протоколів. Зокрема, два адмінпротоколи поліцейські склали за ч.2 ст.212-13 (виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск) КУпАП, ще один за ст.212-10 (порушення обмежень щодо ведення передвиборної агітації, агітація в день проведення референдуму) КУпАП, чотири адмінпротоколи – за ст.173 (дрібне хуліганство) КУпАП та ще один – за ч.1 ст.184 (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП.

Троє правопорушників вже притягнуті до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів.

За іншими повідомленнями проводиться перевірка.” – інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

Залишити відповідь

Next Post

У Золочеві відбудеться концерт Ліги Сміху

Ліга Сміху та її кращі команди вирушають у всеукраїнський тур ювілейного сезону найсмішнішого шоу на телебаченні. 24 березня 2019 року 19:00 у Золочівському районному народному домі зустрічайте артистів Ліги Сміху. Ще більше концертів і ще більше зустрічей з фанами гарантує Ліга Сміху. Квитки: В офісі “Квест”, м. Золочів, вул. Рєпіна, […]