На Львівщині триває перевірка водойм на доступність

До 21 лютого всі водойми загального користування в Україні повинні були позбутися огорож та інших конструкцій. Закон № 233-IX забезпечує громадянам безперешкодний доступ до озер, ставків та річок, однак не всі дотримуються його виконання. Про це “Золочів.нет” повідомили у Львівській ОДА.

На території кожного району працюють відповідні комісії, які перевіряють водні об’єкти на предмет доступності до водойм. Комісії перевірили понад 300 водойм, понад 20 з них мали закритий доступ для людей. З метою демонтажу виявлених огорож райдержадміністрації скерували відповідні листи орендарям.

“Закон є однаковим для всіх. Дуже важливо, щоб орендарі дотримувалися його. Мешканці повинні мати безперешкодний доступ до озер чи то річок. Тому комісії працюватимуть і надалі. А на проблемні озера, стави і річки будемо додатково виїжджати з громадськістю та журналістами”, – наголошує Юрій Холод.

Відтак, на території Радехівського та Городоцького районі були здійснені перевірки, аби переконатися, що орендарі прибрали огорожі.

Зокрема, перевірку демонтажу огорож здійснили на водному об’єкті площею 0,506 га, який розташований за межами Лопатинської селищної ради. Вхід на водний об’єкт обмежений, встановлені ворота, прибережна захисна смуга огороджена колючим дротом.

Проте у Городоцькому районі (Угрівська сільська рада) водні об’єкти площею 0,55 га, а також 0,57 га, які розташовані в межах населеного пункту, мають часткові огородження з боку польової стежки з метою безпеки.

Чи всі водойми у Золочівському районі доступні для громадян?

Next Post

Вітання для Любові Легоцької

Святкує 60-річчя Любов Легоцька. Дорогу маму, бабусю вітають син Роман з невісткою Наталею, син Микола з невісткою Галиною, внуки Діана, Валентин, Наталя, Вікторія. Є ювілеї і свята різні, Та одна з найкращих дат, Коли вітають друзі й рідні, І Вам минає 60! Бо 60 – це сила й мудрість, Тай […]