На Львівщині рятувальники надають допомогу населенню у подоланні наслідків підтоплення (відео)

На Львівщині рятувальники надають допомогу населенню у подоланні наслідків підтоплення
Наслідки підтоплення

23 червня внаслідок ускладнення погодних умов, що супроводжувались сильними дощами відбулись підтоплення у Старосамбірському, Жидачівському і Стрийському районах та м Моршин. Про це інформує ГУ ДСНС у Львівській області.

“Протягом сьогоднішнього дня пожежно-рятувальні відділення Львівщини провели пошуки та рятування людей, організовували переправу місцевого населення, здійснили відкачку води з підтоплених підвалів житлових будинків.

Станом на 18:00 підтопленими залишають у Старосамбірському районі 25 житлових будинків та 52 присадибних ділянок, у Жидачівському 3 житлових будинки та 34 присадибних ділянки, а у м. Моршині 3 підвали житлових будинків.
На місцях подій працюють оперативні групи”, – йдеться у повідомленні ДСНС.

Нагадаємо, що підтоплення також відбулися у  Золочівському районі.

Next Post

Страховий стаж, що треба знати кожному ?

Питання матеріального забезпечення після досягнення пенсійного віку цікавить кожного. Найголовнішими факторами, які впливають на формування розміру пенсійної виплати, є величина зарплати, сума сплачених внесків та тривалість набутого страхового стажу. Страховий стаж – це період трудової діяльності, впродовж якого щомісячно здійсненні відрахування з офіційно задекларованих заробітків, тобто сплачений єдиний соціальний внесок […]