На Львівщині отруїлися люди, що святкували весілля

В період з 9 по 10 червня поточного року госпіталізовано 39 осіб з симптомами харчового отруєння на Львівщині. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

“Протягом доби 10 червня, на території області виникла 1 НС природнього характеру, об’єктового рівня, пов’язана з небезпечною інфекційною хворобою.
10 червня, о 20:34 год. надійшло повідомлення від Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф про те, що до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні та Новояворівської РЛ ім. Юрія Липи в період з 9 по 10 червня поточного року госпіталізовано 39 осіб, з них 5 дітей, із симптомами: висока температура (39,9о), понос, блювота.
Всі хворі 8 червня 2019 року були гостями на весіллі в ресторані “Червона Рута” у м. Львові по вул. Хуторівка, 26. На весіллі було близько 100 осіб.
Станом на 20:00 год., 10 червня в заклади охорони здоров’я області за допомогою звернулось 44 особи (5 дітей), з них 1 пацієнтка виписана із стаціонару на вимогу, 4 осіб відмовилися від госпіталізації, госпіталізовано 39 осіб, в тому числі 5 дітей (5 хворих на лікуванні в Новояворівській лікарні).” – про це інформує Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

З настанням теплої пори року зростає захворюваність на гострі кишкові інфекції, як вберегтися від кишкових інфекцій читайте тут.

Залишити відповідь