На кордоні виявили гвинтокрил, який незаконно вивозився з України

Учора на Закарпатті, у пункті пропуску «Тиса», прикордонники спільно з митниками не допустили незаконного переміщення з України до Угорщини гвинтокрила КА-26. Його перевозили вантажним автомобілем української реєстрації. Про це інформує Державна прикордонна служба України.

“На підставі аналізу ризиків, під час перевірки гвинтокрила у правоохоронців виникли підозри щодо можливого незаконного переміщення транспортного засобу. Тож вантажівку, якою його перевозили, вивели із загального потоку для проведення поглибленого огляду. Під час перевірки прикордонний наряд спільно зі співробітником ДМСУ виявили, що документи, за якими перевозили гвинтокрил, містять неправдиві відомості про виробника товару. Згодом ці розбіжності підтвердив судовий експерт, якому надіслали відповідний запит. За результатами огляду та внаслідок виявлення документів, що містять неправдиві відомості, гвинтокрил КА-26 вилучили співробітники митниці. Його оцінили в суму понад 924 тисячі гривень”, – повідомляє Державна прикордонна служба України.

Next Post

Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

Звернення Володимира Зеленського наприкінці 303-го дня війни: «Провів сьогодні Ставку – як завжди, предметно. Готуємо найближчі місяці і загалом наступний рік. Завдання наші – незмінні. Це звільнення нашої землі. Безпека для наших людей. Відновлення нашої країни після російських ударів. Це компоненти української перемоги, яку ми наближаємо крок за кроком. Заслухали […]