На концерті Наталки Карпи збирали кошти на лікування Анастасії Красовської

Як кореспонденти “Золочів.нет” повідомляли раніше, Вашої допомоги потребує Анастасія Красовська у якої лікарі встановили діагноз прогресуючий сколіоз IV ступеня.Через деформацію хребта дитині щоразу важче ходити. Потрібна дороговартісна хірургічна операція, на яку необхідні кошти в сумі 250000-300000 грн.

5 травня 2019 року під час концерту Наталки Карпи #Сонцезалежна у супроводі арт-балету “Gledis” та гурту “Glamour” збирали кошти на лікування Анастасії Красовської. Колектив Наталки Карпи передали 15 тисяч гривень для лікування дитини і у скриньку зібрали ще 3500 грн. і 100 доларів.

Хто має можливість допомогти, ви можете це зробити на карточку ПриватБанку: 51687422272 36126 (Лісна Марія Ярославівна – мама).
Щиросердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу!

Залишити відповідь

Next Post

Перше місце здобули на обласних змаганнях спортсмени-ракетомоделісти Золочівської станції юних техніків

Нещодавно на полі с. Дорошів, Жовківського району відбулися обласні змагання учнівської молоді з ракетомодельного спорту. “В результаті запеклої боротьби, серед команд Львівщини, перше місце у команди спортсменів-ракетомоделістів Золочівської станції юних техніків. В особистій першості гуртківці СЮТ мають наступні результати: Бораковський Богдан – 1 місце у класах моделей S7 (модель-копія) та […]