На “Інтері” закрили програму “Шустер-live”

shusterТок-шоу “Шустер-live” 27 грудня не вийде в ефір і припиняє подальшу співпрацю з “Інтером”

Про припинення передачі повідомила “Комсомольская правда в Украине” із посиланням на джерела.

“Сьогодні і надалі в ефірі її більше не буде. За нашою інформацією (“КП в Украине” – ред.), рішення про те, чи залишиться Савік Шустер на Інтері з яким-небудь іншим проектом, ще не прийнято”, – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, з 5 вересня 2008 року по грудень 2010 року програма Савіка Шустера виходила в прямому ефірі на “ТРК Україна”, в 2010-2013 роках – на Першому національному. Після цього проект перейшов на “Інтер”.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що директор “Національних інформаційних систем” Назім Бедіров, виконавчий директор Лаврентій Малазонія та Ігор Шувалов пішли з каналу “Інтер”. Також заяву про звільнення з телеканалу написала журналістка Ольга Червакова.

Новим керівником НІСу став Антон Нікітін, який наразі виконує обов’язки головного редактора і є членом правління телеканалу “Інтер”.

Сьогодні ЗМІ повідомили, що “команда журналістів” глави Адміністрації президента Сергія Льовочкіна, яка працювала на телеканалі “Інтер”, планує найближчим часом запустити новий інформаційний канал.

29 листопада, коли на програмі “Шустер-live” мав відбутися діалог між провладними та опозиційними депутатами, трансляцію передачі перервали показом російського серіалу. Пізніше Шустер пояснив усе технічним збоєм.

Джерело: espreso.tv


Залишити відповідь