На Говерлі шукають хлопчика, який відстав від туристичної групи та заблукав

В Івано-Франківській області, на Говерлі шукають хлопчика, який відстав від туристичної групи та заблукав. Про це “Золочів.нет” повідомили у ДСНС України.

“14 серпня близько 19:05 під час підйому по зеленому маршруту на г. Говерла поблизу смт Ворохта групи туристів в складі 6 осіб з м. Коломия, відстав від групи та заблукав хлопчик (2015 р.н.). Негайно було організовано пошукові роботи з подальшим нарощуванням сил та засобів. Станом на 06:00 15 серпня пошуки дитини тривають. Створено 7 пошукових груп, які обстежують місцевість по визначеним зонам та секторам. Опадів в даній місцевості не має, температура повітря близько 12 градусів тепла. Всього до пошукових робіт залучено 156 осіб та 19 од. техніки, 3 собаки, квадрокоптер, а саме: – ДСНС – 57 осіб, 2 собаки, 10 од. техніки (з них 1 квадрокоптер); – Нацполіція – 37 осіб, 4 од. техніки та 1 собака; – НГУ – 30 осіб та 2 од. техніки; – ЗСУ – 11 осіб; – волонтери – 13 осіб та 2 од. техніки; – працівники Карпатського національного природного парку – 8 осіб та 1 од. техніки. На місці події працює оперативна група ГУ ДСНС України в Івано-Франківській області”, -йдеться у повідомленні ДСНС.

О 19:27 групою волонтерів з Коломиї, яких було направлено рятувальниами, на маршруті в сторону гори Кукул знайдено хлопчика (2015 р.н.) в задовільному стані, який заблукав 14 серпня на горі Говерла поблизу смт Ворохта. Про це “Золочів.нет” повідомили у ДСНС України.

Next Post

Афіша Бродів: Муніципальний хор «Боян» запрошує на концерт «Молюсь за Тебе, Україно!»

Бродівська міська рада інформує