На фронті загинув воїн із Золочівського району

На фронті загинув воїн із Золочівського району БАТУРИНА Юрій ВАСИЛЬОВИЧ. Про це інформує Підкамінська селищна рада Золочівського району.

“На жаль, маємо сумну звістку… 21 серпня 2023 року, відданий Військовій присязі на вірність Українському народові, мужньо виконавши військовий обов’язок, в бою за Україну, її свободу та незалежність. Поблизу населеного пункту Іванівське, Бахмутського району загинув стрілець-снайпер, старший солдат БАТУРИНА Юрій ВАСИЛЬОВИЧ, який народився 28 лютого 1996 року у селі Накваша, де навчався у місцевій школі . Після одруження разом з дружиною, сином та донькою проживав у селі Лугове. Завтра, 24 серпня 2023 року, у день Незалежності України, він вирушить у свою останню дорогу. О 12:00 годині траурний кортеж вирушить з Бродів до батьківського дому у село Накваша. Зустріч тіла загиблого відбудеться на в’їзді у село Накваша. Після траурна процесія вирушить до села Лугове. Щирі співчуття рідним і близьким Загиблого. Вічна йому пам’ять! Царство небесне! СЛАВА ГЕРОЮ УКРАЇНИ!”, – про це інформує Підкамінська селищна рада Золочівського району.

На території Заболотцівської громади зустрічають нашого Героя у селах Дуб’є (14:00), Ясенів (14:05), Лучківці (14:10), Висоцько (14:15), Заболотці (14:20), початок села Лугове(14:25). Опісля траурна процесія вирушить до місця останнього спочинку.

Світла пам’ять і шана Герою України!

Next Post

З Днем Незалежності України!

З нагоди великого національного свята нашої державності Дня Незалежності України, прийміть найсердечніше вітання і побажання від колективу інформаційного порталу “Золочів.нет”. Вже 32 роки відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. Вітаючи із святом, в першу чергу хочемо подякувати усім, хто […]