Загинув воїн, що родом із Золочівського району

загинув воїн
Світла пам’ять і шана Герою України!

Загинув воїн Павло Балацький, що із села Скварява Золочівського району. Про це інформує керівник Народного дому села Скварява Марія Капітанець-Козловська.

“Загинув Балацький Павло Богданович. Який народився 25.05.1990 року, навчався та проживав у с. Скварява. Загинув 17 лютого 2023 р. в Житомирській області. Чин похорону відбудеться у Вінниці на «Алеї слави». 24 лютого (п’ятниця) у храмі УГКЦ св. Юрія у с. Скварява, на 12 год. відбудеться поминальна служба за загиблим воїном. Проведемо щирою молитвою в останню дорогу Героя, який віддав своє життя за свободу та незалежність нашої держави. Нехай світла пам’ять про Павла назавжди залишиться в українських серцях, а Бог дарує йому царство небесне та вічний спокій. Висловлюємо щирі співчуття та слова підтримки у цей складний час родині та рідним. Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи…”, – повідомила Марія Капітанець-Козловська.

Світла пам’ять і шана Герою України!

Next Post

Звернення Президента України Володимира Зеленського (відео)

⚡️ Головне зі звернення Президента ➡️ Мав честь звернутися до випускників наших військових академій у Львові та Одесі. До молодих офіцерів, які вже скоро вирушать у діючу армію. У бойові бригади, які воюють за нашу державу, і в нові бригади, які формуються. ➡️ Це особлива місія – саме зараз здобувати військову […]
Зеленський