На фронті загинув воїн із Золочівського району (відео)

25 травня у Бахмутському районі Донецької області під час виконання бойового завдання загинув житель села Хватів ЛИХОВИД ІГОР ЮРІЙОВИЧ. Про це повідомляє кореспондент “Золочів.нет” з посиланням на Буську міську раду.

“З глибоким сумом повідомляємо, що 25 травня біля с.Хромове Бахмутського району Донецької області під час виконання бойового завдання загинув житель села Хватів, старший водій-радіотелефоніст стрілецької роти єфрейтор ЛИХОВИД ІГОР ЮРІЙОВИЧ.
Воїну було 53 роки. Він з честю виконав свій військовий обов’язок, ставши на захист Української держави, її суверенітету та територіальної цілісності.
Буська міська рада висловлює свої щирі співчуття рідним і близьким Героя, його друзям і бойовим побратимам.
Нехай добрий, світлий спомин про Ігоря Лиховида назавжди залишиться у пам’яті усіх, хто знав його, любив і шанував. Сумуємо разом із вами, низько схиляємо голови у скорботі…
Вічна пам’ять і вічна слава Героєві, який загинув за свободу і незалежність України!”,- інформує Буська міська рада.

Світла пам’ять і шана Герою України!

Next Post

Відбудеться велопроща до джерела «На небесах»

2023 рік Божий в УГКЦ проголошено роком патріарха Любомира Гузара. З нагоди 90-річчя від дня народження блаженнішого Любомира Гузара, відбудеться велопроща до джерела «На небесах». Початок 28 травня о 17.00 год. від храму святих Жінок Мироносиць с. Вороняки.Молебень о 18.00 год. Отець Михайло Смолінський Поділіться цим у соцмережах: