На фронті загинув воїн із Золочівського району (відео)

Ще одне молоде життя забрала війна. Заболотцівська громада в скорботі. 31 травня 2024 року в районі Дружківки від отриманих мінно-вибухових поранень загинув житель села Ясенів –Стельмащук Віталій Васильович 13.02.1995 року народження…Про це інформують у Заболотцівській сільській раді.

“Наш новітній герой в 2012 році закінчив Ясенівську школу,2015 році Політехнічне училище,2015-2016 відслужив в збройних силах. На захист рідної землі став 13.06.2023 року .На щиті ,до місця вічного спочинку повертається воїн,герой Віталій .Тут його чекають мама Анна,тато Василь,брат Юрій , дружина Олена та донечка Єва ,велика дружня родина,вся Заболотцівська громада..Низький уклін і невимовна вдячність за захист,за жертву.Обіймаємо в молитвах засмучену родину і просимо в Бога сили для них пережити біль тяжкої втрати”, – повідомила голова Заболотцівської громади Золочівського району Марія Дискант.

Світла пам’ять і шана Герою України.

Next Post

Запрошуються на роботу верстатники деревообробних верстатів

Запрошуються на роботу верстатники деревообробних верстатів в с. Струтин.Вимоги до кандидатів: уважність, відповідальне ставлення до роботи та порядність, вміння працювати в колективі, бажання навчатися.Умови роботи: гідний рівень заробітної плати, довіз до місця роботи.Дзвоніть за тел. – 0674542703. Поділіться цим у соцмережах:
Робота