На фронті загинув воїн із Золочівського району

На фронті загинув воїн із Золочівського району ДУМА Руслан Ярославович. Про це інформує Красненська селищна територіальна громада Золочівського району.

“Біль та сум переповняють наші серця… Ми знову втратили мужнього захисника України. Дуже дорогою ціною наші Захисники виборюють для нас кожну хвилину мирного життя та незалежність України. 22 травня 2024 року близько 10 год. 13 хв. поблизу північної околиці с. Сокіл Донецької області отримав кульове проникаюче поранення по задній поверхні шиї на рівні 5-6 шийних хребців несумісне з життям, внаслідок чого загинув стрілець І-го відділення І-го стрілецького взводу стрілецької роти (резервної), старший солдат ДУМА Руслан Ярославович, 1994 р.н., мешканець с.Задвір’я.
Руслан був призваний на військову службу 25 лютого 2022 року. Він гідно боронив Україну, своїх рідних та кожного з нас. Воював за наші світлі дні та тихі ночі… До останнього свого подиху був вірний військовій присязі…
Ім’я Руслана в наших серцях назавжди. Його жертва – підґрунтя мирного майбутнього.
Схиляємо голови перед близькими рідними Захисника в пошані до подвигу нашого земляка. Хай світлі спогади про Руслана дадуть сил вгамувати нестерпний біль. А ми всі разом будемо пам’ятати та віддавати шану його подвигу.
Уклінна дяка та вічна пам’ять воїну-захиснику Батьківщини!
Про час, місце зустрічі траурного кортежу повідомимо додатково на офіційних ресурсах селищної ради”, – повідомляє Красненська селищна територіальна громада Золочівського району.

“Додому назавжди повертається на щиті Герой ДУМА Руслан Ярославович, мешканець с.Задвір’я. Сьогодні, о 17:00 год. траурний кортеж від будівлі КНП “Буська ЦРЛ” відправиться до рідної домівки Руслана у с.Задвір’я. О 20 годині відбудеться парастас. Завтра, у суботу, о 11:00 год. планується початок чину похорону. Давайте разом гідно, не словами у соцмережах, а своєю присутністю, зустрінемо нашого Героя та проведемо його останнім земним шляхом”, – повідомляє Красненська селищна територіальна громада Золочівського району.

Щирі співчуття рідним. Світла пам’ять і шана Герою України.

Next Post

У Золочівському районі попрощалися з воїном, що майже рік був зниклим безвісти (відео)

Нацгвардієць Костянтин Горобець повернувся додому майже через рік невідомості та очікування. Про це інформує Бродівська міська рада, Золочівського району, Львівської області. “Майже рік, із серпня 2023 р, воїн 3-ї бригади оперативного призначення імені полковника Петра Болбочана вважався зниклим безвісти. І лише сьогодні тіло старшого солдата повернули рідним.У день зустрічі Героя […]