На фронті загинув воїн із Золочівcького району, який вважався зниклим безвісти

ТРОЯН АНДРІЙ

На фронті загинув воїн АНДРІЙ ТРОЯН із Золочівcького району, який вважався зниклим безвісти. Про це інформує Буська міська рада Золочівського району. 

“Мешканець с. Вербляни солдат ТРОЯН АНДРІЙ ЄВГЕНОВИЧ, який загинув під час ведення бойових дій з військовими формуваннями російських окупаційних сил поблизу н.п.Красногорівка Бахмутського району Донецької області, з 09.01.2023 року вважався зниклим безвісти. У результаті передачі та репарації тіл (останків) комбатантів, загиблих у зв’язку зі збройною агресією проти України, та проведених експертами ДНК-тестів – нашого земляка було ідентифіковано. Воїн був призваний по мобілізації 25.02.2022 року Другим відділом Золочівського РТЦК і СП, захищав Україну в лавах 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» Збройних Сил України, виконував обов’язки стрільця-помічника гранатометника. Андрій до кінця з честю та гідністю виконав громадянський та військовий обов’язок, захищаючи незалежність, територіальну цілісність та суверенітет України. Йому навіки 45 років… В Героя залишилися: дружина, дві доньки, батьки, брат та сестри. Буська міська рада висловлює щирі співчуття рідним захисника, його близьким, друзям і односельчанам! Це наш спільний біль та важка втрата… Світла пам’ять Андрію Трояну, який віддав найцінніше – своє життя за наше мирне небо, спокій та майбутнє України!”, – інформує Буська міська рада.

Про дату, час та місце поховання загиблого захисника буде повідомлено додатково.

Світла пам’ять і шана Герою України.

Next Post

Сили оборони України уразили поромну переправу російських окупантів у Криму

Сили оборони України успішно уразили поромну переправу російських окупантів у Криму, повідомляє Генеральний штаб ЗСУ. “Сьогодні вночі Сили оборони України завдали удару ракетами ATACMS по Керченській поромній переправі, яка активно використовувалася ворогом для забезпечення свого угруповання військ у тимчасово окупованому Криму. Варто зазначити, що цей об’єкт прикривали “сучасні” російські засоби […]