На фронті загинув тероборонівець з Львівщини

МАСЮК Дмитро
Світла пам’ять Герою

На Харківщині обірвалося життя новояворівчанина, тероборонівця МАСЮКА Дмитра. Про це повідомляє Новояворівська міська рада.

Обірвалося життя 30-річного бійця тероборони Яворівщини, жителя міста Новояворівськ Дмитра Масюка.

«Для нашої родини це невимовна втрата. Він був дуже спокійним і уважним, добрим до всіх», – говорять рідні про Дмитра.

«Масюк Дмитро Іванович народився 27 квітня 1992 року у Новояворівську. Закінчив Новояворівську школу №1 і здобув вищу освіту у Львівському інституті фізичної культури. Дмитро займався біатлоном і мав значні успіхи у цьому виді спорту. З 2014 року Дмитро захищав українські землі від російських окупантів. Проходив службу за контрактом у прикордонних військах. З перших днів повномасштабного вторгнення у складі тероборони Яворівщини став на захист України від ворога. 3 листопада 2022 року обірвалося життя Дмитра. У Героя залишилася мати Марія Василівна, батько Іван Дмитрович, брати – Василь та Віктор з родинами”, – інформує Новояворівська міська рада.

Щирі співчуття рідним. Світла пам’ять Герою.

Next Post

Оперативна інформація станом на 18.00 06.11.2022 щодо російського вторгнення (відео)

Оперативна інформація станом на 18.00 06.11.2022 щодо російського вторгнення: Слава Україні! Триває двісті п’ятдесят шоста доба героїчного протистояння Української нації російському широкомасштабному вторгненню. Противник намагається утримати тимчасово захоплені території, зосереджує зусилля на стримуванні дій Сил оборони на окремих напрямках. Веде наступальні дії на Бахмутському, Авдіївському та Новопавлівському напрямках. Ворог проводить […]