На фронті загинув боєць із Львівщини

Світла пам’ять Герою
Світла пам’ять Герою

Жорстока війна забрала життя у жителя села Чолгині 🇺🇦 СЕРЕДИ Ярослава. Про це повідомляє Новояворівська міська рада.

«Захищаючи Україну від російських окупантів, загинув 53-річний житель села Чолгині, боєць 24 ОМБр ім. короля Данила, старший солдат СЕРЕДА Ярослав Іванович.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та побратимам загиблого захисника. Світла, вічна пам’ять і безмежна шана за звитяжний подвиг Герою! Середа Ярослав Іванович народився 5 грудня 1968 року у селі Прилбичі. Ярослав випускник Прилбицької школи, опісля вступив в Новояворівське училище. Пізніше проходив службу у внутрішніх військах. У 1992 році одружився, разом із дружиною Надією виховував троє дітей. Багато років свого життя Ярослав працював будівельником. Український захисник з перших днів вторгнення росії в Україну брав участь у захисті її кордонів у складі 24 ОМБр імені короля Данила. Захищаючи наш спокій, 11 вересня 2022 року, обірвалося життя доброго чоловіка, люблячого батька, дорогого дідуся Ярослава», – інформує Новояворівська міська рада.

«Це була людина з великої літери. Був добрим чоловіком і чуйним батьком, привітним і веселим. Завжди поспішав усім на допомогу. Був патріотом своєї неньки-України. Ми дуже пишаємося нашим Героєм. Ніколи не забудемо. Це велика втрата для сім’ї і для всієї родини», – слова рідних про Героя Ярослава.

Щирі співчуття рідним. Світла пам’ять Герою.

Next Post

Світлої пам'яті Щенсної Ярослави Микитівни

З сумом повідомляємо, що 15 вересня на 73 році життя відійшла у вічність Щенсна Ярослава Микитівна. Висловлюємо співчуття усій родині, з приводу непоправної втрати. Ми не в змозі змінити обставини, лише просимо Всевишнього дати сил перенести гіркоту втрати за найдорожчою для Вас людиною, а душу покійної прийняти в Царство Небесне. […]
некролог