На фронті загинули два бійці 103 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ

Світла пам’ять Героям

На фронті загинули Лейтенант Володимир Курнат та молодший сержант Назарій Климків. Про це інформує 103-тя окрема бригада Сил територіальної оборони Збройних сил України.

“Із сумом сповіщаємо про загибель військовослужбовців 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України.
Лейтенант Володимир Курнат та молодший сержант Назарій Климків загинули, виконуючи свій обов’язок із захисту від російських окупантів на східних теренах нашої держави.
Ви назавжди залишитесь в нашій пам’яті як справжні побратими, що без сумніву стали на захист держави у найтемніші часи. Ваші вчинки – приклад служіння своєму народові, своїй нації. Командування та особовий склад 103 окремої бригади Сил територіальної оборони Збройних Сил України висловлюють щире співчуття рідним і близьким !
Дякуємо за службу, побратими !
Війна пам’ять та вічна слава Захисникам!”, -йдеться у повідомленні 103-тьої окремої бригади.

Вічна пам’ять та вічна слава оборонцям України!

Next Post

Вітання для Яремко Любові Зіновіївни

Колектив ЗДО №2 “Вишенька” вітає з ювілеєм Любов Зіновіївну Яремко. Дозвольте з ювілеєм привітати, І побажати від душі Багато щастя і добра багато, Хай буде світлим кожен день в житті, Хай негаразди завжди обминають, Хай буде легко Вам вперед іти, І словом добрим Вас завжди вітають. Бажаєм успіхів великих у […]
Вітання