На фронті загинула 25-річна медикиня Ірина Цибух

Ірина Цибух

Ще одна непоправна втрата для Львівщини.

29 травня, під час ротації на Харківському напрямку загинула 25-річна медикиня «Госпітальєрів» Ірина Цибух (Чека), повідомляють у Львівській ОВА.

Ірина була львів’янкою. Вона закінчила Львівську політехніку і працювала журналісткою. Вона також активно навчала медіаграмотності, допомагаючи людям орієнтуватися в інформаційному просторі.

З 2014 року Ірина регулярно їздила на передову разом з добровольчим батальйоном «Госпітальєри». Вона була серед тих, хто допомагав евакуювати наших поранених воїнів з найгарячіших точок бойових дій, ризикуючи власним життям заради порятунку інших.

Ця втрата дуже болісна для всіх, хто знав і цінував Ірину. Щирі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять героїні, яка віддала своє життя заради спасіння інших.

Ірина назавжди залишиться в наших серцях як приклад відданості, мужності та самопожертви.

Next Post

Попередження про грози

Увага! На території Львівської області очікуються туман, грози, подекуди град. За повідомленням Головного управління ДСНС України у Львівській області з посиланням на Львівський регіональний центр з гідрометеорології України на території Львівської області 31 травня вночі та вранці місцями туман видимістю 200 – 500 м. Вдень грози, подекуди град. Головне управління […]