На форумі зустрілися школи, що носять ім’я Маркіяна Шашкевича (відео)

Зустріч шкіл імені Маркіяна Шашкевича це вже традиційне щорічне свято, яке відзначають у селі Підлисся, що на Золочівщині, адже саме Підлисся є рідним селом Будителя Галичини.

2 липня 2013 року на Білій Горі відбувся вже XI  Міжнародний форум шкіл імені Маркіяна Шашкевича. Цього року на Білу Гору з’їхалися представники 9 навчальних закладів із Львівської та Тернопільської областей. А також на зустріч завітали гості із Польщі.

У форумі взяли участь представники місцевої влади та громадськість району. Священники різних конфесій відслужили Поминальне Богослужіння. Звичайно не обійшлося і без цікавого концерту, на якому виконавці дарували свої танці та співи. На святі також були представлені творчі вироби учасників форуму.
Школи обмінялися грамотами та подарунками.

Тепла атмосфера свята залишила незабутні позитивні емоції у кожного, хто побував на горі Маркіяна.

Залишити відповідь

Next Post

Голосовий пошук Google доступний українською

Компанія Google Україна у вівторок, 2 липня, оголосила про запуск Голосового пошуку Google українською мовою для мобільних пристроїв на базі Android. “Відтепер користувачі в Україні отримують можливість спілкуватися зі своїми смартфонами українською та швидко і легко отримувати результати пошуку”, – сказано у офіційному блозі компанії. Повідомляє BBC. Голосовий пошук стає […]