DJ Shock запрошує на фестиваль “Зустрічай літо” ZOLOCHIV (відео)

DJ ShockНа фестивалі “Зустрічай літо” ZOLOCHIV буде також дискотека для молоді.

Розважатиме молодь 8 червня один з найвідоміших львівських ді-джеїв нової хвилі, резидент нічного клубу «Picasso» і частий гість на львівських вечірках. Знайомтесь – DJ Shock!
Пройшовши аматорський етап і добившись першого визнання в локальних клубах, DJ Shock почав професійну кар’єру у 2005 в клубі „Метро”, де два роки пропрацював резидентом. Слід зазначити, що в той час це був єдиний клуб у Львові з трьома танцполами (Pop, R&B/Hip-Hop, Techno/Minimal/Progressive).З 2008 до 2009 року резидент нічного клубу „Мі100” (місто Львів). З 2009 змінив місце резиденства на один з найстаріших клубів міста – „Мілленіум”.З 2010 – є також резидентом НК “Феномен”.Учасник фестивалів електронної музики : Afterparty(Трускавець), DRIFE(Дрогобич).Організатор таких знакових вечірок і фестивалів як „Gasolina” (Офіційне afterparty святкування 750-річчя міста Львова, нічний клуб „Занзібар”), Guiness Mega Party (Вечірка яка потрапила в Книгу рекордів Гінесса України, нічний клуб „Метро”), „Lviv All Stars” (Всі зірки львівського хіп-хопу на одній вечірці, Занзібар), „Ейфорія” (open-air в місті Золочеві), After Club(вечірки для тих кому мало тусовки в клубі).В період з 2004 до 2010 року встиг пограти в таких клубах, як- Шторм(Миколаїв)- Jam(Черкаси)- Aligator (Тернопіль)- Клеопатра(Тернопіль)- Red Hot (Івано-Франківськ)- Relax (Івано-Франківськ)- Занзібар (Львів)- Пікасо(Львів)- Platinum (Чернівці)- Papilon (Мостиська)- Від Гвинта (Трускавець)- Zlata Hall (Трускавець)- Diesel (Моршин)- Піраміда (Рожнятів)- Монако (Золочів)-Аврора(Калуш)DJ Shock грав пліч-о-пліч з багатьма відомими DJ’s, серед яких:Tomcraft, Shked, Nevidomy, Roma Shpak, Andrew, Goshva, Overdrive dj’s, Veronika, Paul Wheaten, Sam, Mixal, Buratino, Shura, Fanja, T-One, Donor, Rhumazotee, Slava Hitray, Alex White, Gertz, Lomonosoff, Danilovsky, Ocsid, Sync, Gootch, Elvis, Nigga, Marik, Noise, AndiVax, Romik, Kamynist, Riccio aka Jozy k.


Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Ольги Зенонівни Гуляк

Найкращу у світі бабусю, Ольгу Зенонівну Гуляк, вітають улюблені внуки Дмитрик, Мірчик та Юлічка! Дорога бабусю- Сонечко ясненьке, Неповторна, добра, Рідна, дорогенька! Щастячка рясного, Радості, краси Хай дарує доленька На довгі роки! Поділіться цим у соцмережах: