На фестивалі «Підкамінь-2013» читатимуть поезію і прозу

fest PidkaminОбмінятись книжками та зачитати уривки з нових творів зможуть не лише відомі автори, а й новачки. Загалом, на фестивалі зберуться письменники та поети зі всієї України – Києва, Запоріжжя, Ужгорода, Рівного, Івано-Франківська та Львова.

Літературна сцена працюватиме на фестивалі 20 та 21 липня. Поезію читатимуть першого дня, а

прозу – наступного.

Ще дві акції готують організатори учасникам літературної сцени – «вільний мікрофон» та «хвилинка літ бомбардування». Перша створена для молодих авторів, які зможуть зачитати свої твори усім присутнім, інша – своєрідний обмін книжками між учасниками літературної частини та музикантами.

«Цього року у нас винятково молоді автори, проте їхній доробок компенсує юний вік. Це справді та творчість, з якою варто ознайомитись усім, – розповідає Олег Куліков, координатор літературної частини фестивалю «Підкамінь 2013», – зокрема, Валентин Терлецький, письменник із Запоріжжя, презентуватиме на літературній сцені фестивалю «Підкамінь-2013» новий роман для молоді «Хмарочос». «Свіжі» твори презентуватимуть й інші!»

Програма літературної сцени фестивалю «Підкамінь-2013»:

20 липня (субота)

– Томаш Деяк (Ужгород)
– Максим Кривцов (Київ)
– Марк Оплачко (Рівне)
– Тарас Герелюк (Львів)
– Вікторія D.kобраз (Рівне)
– Катерина Танчак (Івано-Франківськ)
– Лука Зайвий (Конотоп)

– “Вільний Мікрофон”
– “Хвилинка літ бомбардування»

– Дмитро Лазуткін (Київ)

21 липня (неділя)

– Олег Куліков (Броди)
– Валентин Терлецький (Запоріжжя)

– Тарас Возняк (Львів)
– Максим Кідрук (Рівне)

Нагадаємо, що «Підкамінь-2013» відбудеться 19-21 липня в однойменному селищі, що у Бродівському районі, на межі Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

Залишити відповідь

Next Post

Історик Володимир Сивак написав книгу до Ювілею школи (відео)

Нещодавно побачила світ нова книга історика Володимира Сивака “160 років. Історія ЗОШ І-ІІІ № 1 ім. Степана Тудора м. Золочева, Львівської області “, яка видана спеціально до  ювілею   школи. У даній книзі описана історія школи  з 1853 по 2013 роки. Слід відмітити, що це вже не перше друковане видання  […]
Золочів.нет