На фестивалі “Підкамінь-2012” (відео)

Більше п’яти з половиною століть налічує його писемна історія. 1441 рік вважають першою згадкою про “місто під Каменем”. За цей поважний вік не одна подія відбулася на цій благодатній місцевості, зробивши Підкамінь однією з найбільших перлин краю.

Саме тут, поблизу цього кам’яного велетня, 8 серпня, уже вшосте стартував один з найбільших та найяскравіший етнофестивалів західної України “Підкамінь 2012”. І цього року він триватиме аж цілих п’ять днів.

Головною метою фестивалю є привернення уваги до відбудови пам’яток архітектури та популяризація всього українського, починаючи з сучасної фолькової пісні до національного одягу. І дивлячись на досвід попередніх фестивалів “Підкамінь”, відвідувачі радо сприймають цю ідею.


Фестиваль розпочався зі святкової літургії за участю представників різних конфесій. Усі церковні священнослужителі воєдино благословили фестиваль, який вже не вперше проводять на Бродівщині. Далі організатори “Підкаменя” звернулися з вітальним словом до прибулих гостей.

Як зажди, окрім концертної програми, на фестивалі відбуваються численні мистецькі та спортивні акції.

Фестиваль розпочався! Попереду ще цілих чотири дні сонячної енергії, позитивних емоцій та драйвової музики. Тож, якщо ти молодий та активний, тоді збирай наплічник та приєднуйся до фестивалю “Підкамінь – 2012”!

Ярослав Даниленко

Дивіться також:

Програма фестивалю Підкамінь 2012

Організатори «Підкаменя» закликають не брати на фест партійні прапори і агітматеріали

На сцені фестивалю «Підкамінь 2012» візьмуть шлюб

Залишити відповідь

Next Post

У Львові стартує традиційний міжнародний веломарафон «Львів-Краків»

8-20 серпня 2012 року під почесним патронатом голови Львівської обласної державної адміністрації Михайла Костюка та маршалка Малопольського Воєводства Республіки Польща Марка Сови відбудеться 5-ий міжнародний веломарафон «Львів-Краків – 2012», присвячений 21-ій річниці Незалежності України та Року спорту та здорового способу життя в Україні – про це повідомила заступник начальника управління […]