На дорозі Тернопіль – Львів проводять роботи для безпеки дорожнього руху

На автомобільній дорозі державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава–Руська на ділянці Тернопіль – Львів продовжуються роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху. Про це інформують в Укравтодорі.

“На автомобільній дорозі державного значення М-09 Тернопіль – Львів – Рава–Руська на ділянці Тернопіль – Львів продовжуються роботи із забезпечення безпеки дорожнього руху. На замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області розпочаті роботи із влаштування дорожньої розмітки – шумових смуг у зонах пішохідних переходів. Смуги яскраво червоного кольору влаштовують на дорожньому покритті, під час наїзду на які колеса та підвіска транспортних засобів створюють вібрацію та шум, тим самим привертаючи увагу водіїв про наближення до небезпечної ділянки.
Також, на вказаній автомобільній дорозі продовжуються роботи із влаштування дорожніх знаків, бар’єрного огородження, тротуарів та автобусних зупинок громадського транспорту.
До слова, автомобільна дорога М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська є частиною транснаціонального коридору GO Highway, який з’єднує Чорне море з Балтійським. В межах Львівської області ділянку дороги Тернопіль – Львів відновлюють з 2016 року в рамках окремого інвестиційного Проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування за маршрутом Львів – Тернопіль – Умань; Біла Церква – Одеса – Миколаїв» за кошти державного бюджету.” – йдеться у повідомленні Служби Автомобільних Доріг.

Залишити відповідь

Next Post

Здається 3-кімнатна квартира у Золочеві

Здається 3-кімнатна квартира в м.Золочеві, по вул. Січових Стрільців, 19. Контактний тел.: 0687506061-Христина. Поділіться цим у соцмережах:
Здається в оренду квартира