На дорозі Львів-Тернопіль проведуть аварійні роботи з ліквідації ямковості

dorogu17 січня 2015 року на дорозі Львів-Тернопіль, на ділянці с.Червоне – Велика Вільшаниця,  розпочнуть роботи з ліквідації ямковості.

“Завтра філія Золочівського райавтодору розпочне аварійні роботи з ліквідації ямковості на дорозі Тернопіль-Львів, ділянка с.Червоне-В.Вільшаниця. Це дасть можливість сповільнити процес руйнації дорожнього покриття та ліквідувати великі ями.
Скажу так : В цій ситуації фантастики не буде! Ями закидають асфальтом (а не болотом) на щось глобальніше коштів не має, можу гарантувати, що не вкрадуть ані солярки, ані асфальту тому що начальник хороший! Очікуємо зранку асфальт…” – про це “Золочів.нет” повідомив  заступник голови Золочівської РДА Андрій Кукуруза.


Залишити відповідь

Next Post

В Одесі підірвали волонтерський пункт

В Одесі стався вибух у будівлі, в якій розташовано офіс волонтерської організації «Ми з армією». Про це повідомляють журналісти з “Громадського.Одеси.” Також в будівлі розташовано відділення «Діамантбанку», який постраждав в результаті вибуху. Місце вибуху оточили. Зараз там працюють співробітники міліції. Джерело: Громадське телебачення Поділіться цим у соцмережах: