На дорозі Київ — Одеса через дощі виник зсув ґрунту та автотраси (відео)

Зсув
Зсув ґрунту та автотраси

На дорозі Київ — Одеса, біля села Троїцьке, Подільського району внаслідок інтенсивних дощів виник зсув ґрунту та деформації дорожнього покриття. Про це інформують у  Міністерстві інфраструктури України.

Наслідки зсуву ґрунту на ділянці Київ — Одеса в Одеській області буде усунуто до 3 серпня.

“На автомобільній дорозі М-05 Київ — Одеса, км 337 біля села Троїцьке, Подільського району внаслідок інтенсивних дощів виник зсув ґрунту та деформації дорожнього покриття. На місці цілодобово здійснюються відновлювальні роботи, права смуга руху на цій ділянці перекрита. 🏗 За словами Міністра інфраструктури України Олександра Кубракова, повне завершення робіт заплановано до 3 серпня 2021 року... У розробці інженерне рішення для надійного укріплення насипу. Дана ділянка автодороги була побудована ще у 2006 році, відтоді Служба автомобільних доріг в Одеській області здійснювала роботи лише за рахунок експлуатаційного утримання. 🛣 У 2020 році оновлення маршруту Київ — Одеса розпочалося у рамках проєкту Велике будівництво. Торік роботи здійснювалися в Київській та Черкаській областях. У планах — оновлення М-05 по всій протяжності. 🤝 У рамках кредитних угод з ЄБРР та ЄІБ на капітальний ремонт 300 км дороги в Черкаській, Кіровоградській, Миколаївській та Одеській областях буде виділено близько 600 млн євро, а також буде здійснено співфінансування з коштів Державного бюджету України для покриття видатків на сплату ПДВ. Наразі затверджена проєктна документація, невдовзі ці угоди набудуть чинності, після чого зможуть розпочатися роботи”,- інформує Міністерство інфраструктури України.

Також Служба автомобільних доріг в Одеській області інформує, що підрядна організація виконує  на місці зсуву роботи із заміни перезволоженого ґрунту. Цілодобово працює 10 одиниць спецтехніки. Вже замінили 2200 м³ перезволоженого ґрунту.

Next Post

Негода в Німеччині: Міноборони оголосило військову катастрофу, загиблих вже більше 100

Міністерство оборони Німеччини оголосило режим військової катастрофи через повені на заході країни. Відповідне рішення прийняла міністерка оборони Аннегрет Крамп-Карренбауер, повідомляє “Європейська правда” з посиланням на Spiegel. “Це означає, що органи, які приймають рішення, будуть винесені вперед, а саме туди, де вони потрібні. Як приклад, керівник підрозділу на місці тепер може […]