На дорозі Хильчиці – Ясенівці влаштовують асфальтобетонне покриття (відео)

У Золочівському районі влаштовують вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття на автомобільній дорозі С140714 Хильчиці – Ясенівці.

Нагадаємо, дорога загального користування місцевого значення С140714 Хильчиці-Ясенівці давно потребувала ремонту і невідкладного реагування, адже вона має не тільки логістичну складову, важливу для транспортної інфраструктури Золочівського району, але й суспільно важливу, оскільки там знаходиться міське кладовище. Протяжність даної дороги складає 2,2 км, вона перебуває на балансі Департаменту дорожнього господарства Львівської облдержадміністрації.

Департаментом дорожнього господарства Львівської ОДА було оголошено конкурс на об’єкт “Капітальний ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С140714 Хильчиці-Ясенівці Золочівського району Львівської області” вартістю за проектом 39,4 млн. грн. 25.09.2020 р. пройшли торги з визначення переможця. Переможець – Товариство з обмеженою відповідальністю “ШЛЯХОВИК-Т” з пропозицією у 28,2 млн. грн.

Детально про фінансування ремонту дороги розповів голова Золочівської РДА Василь Маркевич у телефонному коментарі під час прямого етеру програми “Суспільне питання”.

Next Post

Бродівську мерію прикрасить козак з гарматою (відео)

Бродівську мерію прикрасить козак з гарматою. Про це йдеться у сюжеті Teлepaдioкoмпaнiї Бpoди.Найскладніший жакмар в Україні буде у Бродах. Виготовили його Олексій Бурнаєв і Роман Габа.Детально про все дивіться у відео. Поділіться цим у соцмережах: