На Донецькому напрямку знищено до 100 окупантів та багато техніки ворога

14 березня супротивник спробував прорвати оборону українських захисників на Донецькому напрямку. У результаті цієї спроби вороги втратили до 100 чоловік особового складу, 2 танки, 3 БМП та 1 БТР. Після невдалої спроби прорвати нашу оборону ворог відступив. Про це повідомили на сторінці Оперативно-тактичного угруповання «Схід».

Невдачею закінчилася спроба ворогів атакувати на Волноваському напрямку. В результаті бою було знищено 4 БМП та до двох взводів піхоти. Протягом дня українська авіація та артилерія наносила вогневого ураження по скупченню військової техніки та колонам ворога. Зокрема, артилерійським вогнем була знищена колона забезпечення, а саме понад 12 одиниць автомобільної техніки.
Зазнавши втрат батальйонні тактичні групи 336-ї окремої бригади морської піхоти та 11-ї окремої десантно-штурмової бригади ЗС РФ відступила.

Next Post

Світлої пам'яті Рака Ігоря Петровича

З сумом повідомляємо, що відійшов у вічність Рак Ігор Петрович. Група “Калинка” ДНЗ №7 висловлює щирі співчуття Раку Святославу та усій родині з приводу смерті його тата Рака Ігоря Петровича. Пішла з життя людина прекрасної душі, відкритого і доброго серця. У скорботі низько схиляємо голову, молимося за упокій душі Рака […]
некролог