На Донеччині окупаційні війська здійснили обстріли в районі 32 населених пунктів (відео)

Донеччина

Донеччина: окупаційні війська здійснили обстріли в районі 32 населених пунктів. Поліція відкрила кримінальні провадження. Про це інформує пресслужба Національної поліції України.

“Упродовж вихідних внаслідок обстрілів загинули 2 військовослужбовців, поранено 7. Зафіксовано 31 пошкодження будинків і об’єктів інфраструктури. Мар’їнка та Красногорівка – пошкоджено лінії електропередач. Другу добу Красногорівка перебуває без світла, тепла, води, є перебої зв’язку. Силами військово-цивільної адміністрації, ДСНС і поліції організовано пункт обігріву для громадян на базі школи №5. Тут можна отримати допомогу, зарядити телефони тощо. Місцевою владою прийнято рішення щодо переведення навчальних закладів на дистанційне навчання. Село Новогнатівка — пошкоджено будівлю школи, яка тимчасово не працює. Село Миколаївка – пошкоджено будівлю насосної станції. Поліцейські документують наслідки обстрілів і допомагають місцевим жителям. Розпочато досудові розслідування за ст. 438 Кримінального кодексу України (порушення законів і звичаїв війни), 258 (терористичний акт)”, – повідомляє Національна поліція України.

Next Post

Добровільна декларація подається через офіційний вебпортал ДПС України

Золочівська ДПІ нагадує, що декларант, який має намір скористатися одноразовим (спеціальним) добровільним декларуванням має право добровільно подати до контролюючого органу одноразову (спеціальну) добровільну декларацію в порядку та за формою, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну фінансову політику. Звертаємо увагу, що декларація подається виключно через офіційний […]