На Донбасі снайпер вбив морпіха Олександра Отреп’єва

Куля ворожого снайпера обірвала життя морського піхотинця Олександра Отрєп’єва.

Про це інформує 36 окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

“У районі проведення операції Об’єднаних сил захищаючи суверенітет і територіальну цілісність України в результаті снайперського пострілу від поранення несумісного із життям загинув наш побратим старший матрос Отрєп’єв Олександр Сергійович. Сміливим морським піхотинцем і щирим патріотом своєї країни він навіки залишаться у нашій пам’яті.
Весь особовий склад окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського Військово-Морських Сил ЗС України глибоко сумують і висловлює щирі співчуття рідним і близьким Олександра.
Для тих, хто бажає допомогти родині – картка 4731 2191 2200 9586 (брат Сергій) Беляковський Сергій Григорович”,  – йдеться у повідомленні 36 окремої бригади морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського.

ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ ЗАХИСНИКУ УКРАЇНИ🇺🇦.

Next Post

ПРО ПІДВИЩЕННЯ ПЕНСІЙ З 1 СІЧНЯ 2021 РОКУ

З 1 січня 2021 року для непрацюючих пенсіонерів – осіб, які досягли віку 65 років, за наявності у чоловіків 35 років, у жінок 30 років страхового стажу, мінімальний розмір пенсії за віком становить 40% мінімальної заробітної плати, тобто 2400 грн. (6000*40%). Перерахунок пенсії проведено з дня встановлення нового розміру мінімальної […]