На Донбасі російські терористи влаштовують публічні страти

separatustКерівник групи “Інформаційний спротив” стверджує, що в Горлівці російські військові провели страту місцевого жителя.

Про це Тимчук написав у своїх щоденних зведеннях на сторінці в Facebook, пише Українська правда.

“У Горлівці почалися публічні страти. За спробу самовільної стрільби з артилерійської установки російськими військовослужбовцями був розстріляний начальник одного з блок-постів з числа місцевих мешканців”, – повідомив він.

Однак у соціальних мережах або місцевих групах немає жодної інформації про це.

Крім того, Тимчук стверджує, що “в Петровському районі м.Донецька за самоуправство російським командуванням винесено і приведено у виконання вирок – розстріляні 2 терориста з числа місцевих жителів”.

Також Тимчук повідомляє, що на окупованій частині Луганської області приступили до формування так званого прикордонного загону для несення служби на державному російсько-українському кордоні на території, підконтрольній російсько-каральним військам.

“На даний момент сформовані 2 підрозділи приблизною чисельністю до загальновійськовий роти кожне”, – повідомив Тимчук.

Джерело: Українська правда.

Залишити відповідь

Next Post

Учасник конкурсу “Таланти Золочівщини-2015” Ірина Луценко (відео)

Ірина Луценко буде вчителем початкових класів. її заповітна мрія – мир в країні. Ірина любить декламувати вірші. Вірш: Олесь Лупій “Говоріть”. Таланту, що стане фіналістом цього проекту «Золочів.нет» подарує безкоштовну зйомку кліпу, диплом переможця та цінні подарунки від спонсорів. До розгляду приймаються заявки з категорій музика та мистецтво слова. Учасниками […]