На черкаському Євромайдані зірвали показ альманаху «Відкритий доступ»

cherkasuБлизько півсотні правоохоронців не дали змоги черкащанам подивитися документальний кіноальманах «Відкритий доступ» на площі біля Центру дитячої та юнацької творчості. Заборону аргументували тим, що організатори зібрання неправильно оформили заявку на масовий захід: зокрема, у ній нібито не йшла мова про показ фільму.
За даними кореспондента Радіо Свобода, спершу міліціонери перешкоджали активістам пронести та встановити апаратуру, зламали проектор. Згодом кілька разів витісняли мітингувальників. Черкащани, щоб стримати правоохоронців та оборонити техніку, утворили живий ланцюг, й активісти принесли ще два проектори для показу альманаху.
Насамкінець міліціонери прорвали живий кордон, відтіснили людей, піднялися на сходи, де була апаратура та екран для показу. На прохання черкащан, правоохоронці згодом все ж дали змогу активістам винести техніку. Хоча під час цього порвали екран.
На перегляд альманаху на площі перед ЦДЮТ зібралося кілька сотень людей. Штовханина між ними та правоохоронцями тривала впродовж двох годин.
Опісля черкащани рушили до обласних управлінь МВС і СБУ. Наступна зустріч євромайданівців у Черкасах запланована на 8 січня. Показ альманаху «Відкритий доступ» теж перенесли, однак на який саме день, організатори обіцяють повідомити пізніше.


Міліція мотивувала свої дії неправильним оформленням організаторами заявки на акцію

Кіноальманах «Відкритий доступ» складається з п’яти новел, сюжети яких стосуються доступу до інформації. Одна з новел розповідає про резиденцію «Межигір’я» президента Віктора Януковича.

Джерело: Радіо Свобода


Залишити відповідь

Next Post

Львівський хор на чолі з Русланою став кращим хором країни (відео)

5 січня 2014 року на телеканалі “1+1” завершився проект «Битва хорів»  у якому брали участь 8 хорових колективів з усієї України. У кожного колективу був зірковий тренер. У фінал проекту вийшли 3 колективи, з Донецька, з Сімферополя та Львова. Тренером львівського хору була співачка Руслана. Внаслідок голосування глядачів перемогу здобули […]