На час виборів в Україні кордон посилено охоронятимуть

kordonДержавний кордон України у день виборів президента, що відбудуться 25 травня, охоронятимуть в посиленому режимі.

Особлива увага буде спрямована на українсько-російську ділянку в межах Донецької та Луганської областей та на адміністративній межі між Херсонською областю та Автономною Республікою Крим. Про це повідомили у прес-службі Державної прикордонної служби України.

«Зважаючи на зростання напруженості в східному прикордонні», всі пункти пропуску впродовж тижня будуть перекриті бетонними блоками, а кількість смуг руху зменшать до мінімуму. Також на всіх ділянках кордону України збільшать кількість прикордонних патрулів, а на певних напрямках встановлять сигнальні мінні поля та сигналізаційні системи.

Наразі вже посилено перевірку осіб та транспортних засобів, що перетинають кордон, та підвищено контроль за «зеленим кордоном» між пунктами пропуску, а лінію державного кордону прикрито за допомогою засобів технічного контролю.

Джерело:

ZAXID.NET


Залишити відповідь

Next Post

Підсумок дня на сході - Донбас почав опиратись терористам (відео)

Донбас сьогодні почули, бо він в прямому сенсі загудів. Проти насильства і сепаратизму. Простіше кажучи – проти Донецької народної республіки – виступив сьогодні Донбас. Тисячі людей опівдні доєдналися до акції, що її напередодні оголосив Рінат Ахметов. Рівно опівдні водночас задзвонили церковні дзвони, гудки заводів та клаксони авто.Повідомляє 5 канал. Поділіться […]