На Бущині пошкоджено газогін

9 квітня 2021 року у с. Вербляни, Буської територіальної громади, Золочівського району, місцевим фермером, при проведенні земляних робіт, ковшем трактора пошкоджено газогін. Про це повідомляє кореспондент Буськ онлайн.

На місці події були обурені місцеві мешканці. Працювали працівники поліції.

“Сьогодні ввечері близько 20 год. 20хв. у с. Вербляни місцевим фермером Цюрко Михайлом, при проведенні земляних робіт, ковшем трактора пошкоджено газогін, який з’єднує с. Ниви та Вербляни.
Без жодних погоджень з відповідними службами даний громадян проводив ці роботи…. Внаслідок чого без газу залишилося два села, а працівники газової служби обіцяють відновити газ у суботу в обідню пору.
Місцеві мешканці зібралися натовпом і хотіли почути пояснення Михайла, але той сказав, що він: “хвора людина і йому потрібно відпочити” та просто втік…. На місці працювали також працівники поліції, оскільки такі дії підпадають під ознаки кримінального злочину….
Як зазначив представник газової служби вартість робіт по відновленню газопостачання складатиме мінімум 70 тис.грн і це все має відшкодувати даний громадян”, – повідомляє Буськ онлайн.

Next Post

Вітання для Дубно Лесі Андріївни

Учні та батьки 5-А класу Золочівської ОЗЗСО №1 щиро вітають з ювілеєм свого класного керівника Дубно Лесю Андріївну. Коли настав Ваш ювілей, Ми щиро вас вітаємо, Добра і щастя вам бажаємо. Хай обминають Вас тривоги, Хай Бог дасть щастя на путі, Хай світла, радісна дорога Щасливо стелиться в житті. Тож […]
Вітання