На боротьбу з коронавірусом Україна витратила вже 2,6 мільярда з бюджету

На запобігання поширенню коронавірусу витрачено понад 2,6 млрд грн бюджетних коштів. Про це повідомляє Міністерство фінансів.

“За даними Держказначейства, до 28 травня 2020 року включно, за рахунок бюджетів усіх рівнів здійснено платежів на суму 2,62 млрд грн: 658 млн грн з держбюджету та 1 965 млн грн з місцевих бюджетів. Загалом в Держказначействі зареєстровано бюджетних зобов’язань за такими закупівлями на суму понад 3,4 млрд грн (934 млн з державного бюджету, 2 484 млн грн з місцевих бюджетів).

На інфографіці нижче наведено структуру касових видатків на закупівлі товарів і послуг для запобігання поширенню коронавірусної хвороби за період з 1 березня по 28 травня 2020 року включно.

Також нагадуємо про можливість усім бажаючим долучатися до моніторингу бюджетних видатків на веб-порталі використання публічних коштів (https://spending.gov.ua/) та на веб-порталі бюджету для громадян (https://openbudget.gov.ua/)”, – йдеться у повідомленні Міністерства фінансів України.

Next Post

Що потрібно для старту роботи майстрині манікюру

Майстер манікюру – одна з професій, яку можна швидко освоїти та змінити сферу діяльності. Якщо ви посидюча, креативна та полюбляєте спілкуватися з клієнтами – така робота вам підійде. Але крім бажання та отриманих професійних навичок, майстру-початківцю потрібно облаштувати кабінет, закупити необхідні для роботи речі: гель лак, лампи, інструменти тощо та […]