На Білій горі відбулася Проща

5 серпня 2018 року на Білій горі, що у селі Підлисся відбулася Проща та Божественна літургія. Сюди приїхали люди не лише із Золочівського, а й з сусідніх районів.

Розпочали захід із Архієрейської Божественної Літургії за участю Преосвященного Владики УГКЦ Володимира Груци. По завершенню Літургії декан Золочівський УГКЦ Михайло Сукмановський подякував Богу за добру погоду та усім, хто прийшли і долучилися до організації свята. Після цього служили Панахиду на могилі учасникам національно-визвольних змагань за волю України. Співали патріотичних пісень.

На завершення урочистості відбувся святковий концерт.

Окрім прощі, усі могли помилуватися гарним краєвидом із гори Маркіяна.

Своїми враженнями про Маркіяна Шашкевича та свято поділилися із глядачами “Золочів.нет” заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, депутат Золочівської районної ради Володимир Зубар, депутат Львівської обласної ради Олег Панькевич та Владика Володимир Груца.

Також була пряма трансляція із Білої гори наживо.

Залишити відповідь

Next Post

Вітання для Михайла та Галини Гриневич

Любимих, найдорожчих, найцінніших батьків з 30-річчям сімейного життя від усього серця вітають донька Мар’яна з чоловіком Володею, син Володимир з дружиною Ольгою, внучата Максимчик, Златочка та Давидик. Від усієї душі вітаємо Вас з цією прекрасною подією, з 30-річчям спільного життя, з Вашою перлиновою річницею. Ви багато подолали, Ви знаєте, як […]