На базі управління Західного територіального командування пролунала «Сирена»

17 березня на базі управління Західного територіального командування розпочалися тактичні навчання «Участь військових частин внутрішніх військ та підрозділів МОП «Беркут» у спеціальній операції з розшуку і затримання озброєних та інших злочинців, які становлять суспільну небезпеку».

На плацу Львівського полку внутрішніх військ вишикувались військовослужбовці Львівського полку та загін спеціального призначення Івано-Франківського полку внутрішніх військ та підрозділи МВС, зокрема спецпідрозділ «Беркут» та експертна служба. Також до огляду були представлені зразки озброєння, техніки, спеціальних засобів та обладнання, які використовуються підрозділами ВВ та МВС при залученні до спеціального комплексу заходів за умовним сигналом «Сирена» та «Грім».

У відкритті заходу взяли участь начальник Головного управління МВС України у Львівській області генерал-майор міліції Олександр Рудяк, начальник управління з охорони громадського порядку ГУВВ МВС України генерал-майор Микола Климчук, начальник управління Західного територіального командування внутрішніх військ МВС України генерал-майор Юрій Аллеров, прокурор Львівської області державний радник юстиції ІІІ класу Олег Василенко, прокурор Західного регіону України з нагляду за додержанням законів у воєнній сфері генерал-майор юстиції Павло Богуцький, представники Львівської облдержадміністрації.

Протягом двох днів військові правоохоронці спільно з працівниками міліції будуть вдосконалювати злагодженість дій підрозділів в умовах, що максимально наближені до реальних. Вдосконалення професійної підготовки буде здійснюватись шляхом виконання заходів з розшуку та затримання озброєних злочинців.

За легендою, вранці до чергової частини міліції міста Львова надійшло повідомлення про збройний напад на автомобіль. За попередньою інформацією пасажир, а ним виявився бізнесмен, загинув на місці, водій отримав три вогнепальні поранення та знаходиться в тяжкому стані. Вже за декілька годин працівники ДАІ зупинили автомобіль з підозрюваними. Злочинці почали чинити опір: кинули гранату та почали відстрілюватись. У ході перестрілки одного підозрюваного було поранено, а четверо інших співучасників втекли від правоохоронців. Злочинці з кримінальним минулим, які вже притягувались до відповідальності та відбували покарання в місцях позбавлення волі виконували вбивство на замовлення, за що розраховували отримати кругленьку суму.

Після шикування та стройового огляду військові правоохоронці на чолі з генерал-майором Миколою Климчуком зібралися в центрі бойового управління військової частини 4114 внутрішніх військ на залучення особового складу до проведення спеціальної операції щодо розшуку і затримання небезпечних злочинців, та постановки завдань особовому складу. Доповіді про оперативну обстановку за допомогою відеоконференції мали змогу переглянути усі присутні командири частин та їх заступники.

А згодом вже на базі управління Західного ТрК керівники навчань розглядали питання організації спеціальної операції і управління підрозділами в ході її проведення.

Відпрацювання спільних дій працівників органів внутрішніх справ з бійцями внутрішніх військ продовжиться завтра під час другої фази навчань, яка буде проходити в селі Бродки Миколаївського району Львівської області.

лейтенант
Ірина Макарченко,
фото підполковника
Вадима Голуба

Залишити відповідь

Next Post

Конференція «Сільське господарство України: стан, проблеми, перспективи» у Золочівському коледжі ЛНАУ

У Золочівському коледжі Львівського Національного аграрного університету відбулася науково-теоретична конференція на тему: «Сільське господарство України: стан, проблеми, перспективи», яку організували викладачі Барило Оксана Михайлівна та Болюбаш Надія Богданівна. Метою конференції було поглибити знання серед студентів про стан аграрного сектора нашої країни, його проблеми і перспективи розвитку, виховувати економічне мислення, любов […]