На базі Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст. буде створено НВК

sasiv7 лютого 2013 року заступник голови Золочівської райдержадміністрації Роман Сухецький провів виїзну нараду у с. Сасів щодо створення НВК на базі Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст. 

На нараді обговорено питання щодо участі територіальної громади, установ та підприємств, що знаходяться на території сільської ради у проведені ремонту приміщень школи для створення навчально-виховного комплексу.

У нараді взяли участь начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Іван Божаківський, працівники управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Сасівський сільський голова Михайло Гетьманчик, батьківський комітет, представники громадськості села і духовенства.

Залишити відповідь

Next Post

ДО ВІДОМА ПЛАТНИКІВ ПОДАТКІВ!

Золочівська МДПІ повідомляє, що 15 лютого 2013 року у м. Дніпропетровську відбудеться семінар для платників податків за участю провідних спеціалістів ДПС України на тему: «Застосування норм Податкового кодексу при сплаті податку на прибуток». Семінар відбудеться за адресою: м. Дніпропетровськ, проспект Карла Маркса, 93, Будинок профспілок, 5-й поверх, ауд. 510. Початок […]