На базі Навчального центру відбулися змагання з багатоборства

zmagannjaЗ 9 по 11 липня на базі Навчального центру внутрішніх військ МВС України, міста Золочева, відбулись змагання військових частин Західного територіального командування внутрішніх військ з багатоборства Військово-спортивного комплексу. У змаганнях брали участь 10 команд, загальною чисельністю 60 чоловік, до складу яких увійшли і команди військових частин прямого підпорядкування: 3043 місто Нетішин та 3045 місто Кузнецовськ.
Традиційно змагання розпочались з урочистого мітингу на плацу Навчального центру внутрішніх військ. Згідно програми змагань в перший день команди змагались на спринтерській дистанції 100 метрів та підтягуванні на перекладині. Фаворитом з бігу виявився солдат Ігор Грицишин з військової частини 3028 (місто Калинівка), він виборов для своєї команди найбільшу кількість балів. На перекладені більшість очок здобув старший солдат Микола Сумарук з військової частини 3007 (місто Золочів).
Другий день змагань військовослужбовці виконали загальну контрольну вправу на смузі перешкод. Безумовним лідером у виконанні цієї вправи виявилась команда військової частини 1241 (місто Івано-Франківськ). Молодший сержант Микола Хижук, старший сержант Роман Медведчук та солдат Дмитро Дидоводюк в трьох принесли своїй команді рекордну суму балів.
Переможців у змаганні з багатоборства Військово-спортивного комплексу визначив третій день. Нагадаємо, що згідно «Положення про Спартакіаду внутрішніх військ МВС України з професійно-прикладних видів спорту серед збірних команд управлінь територіальних командувань» при однаковій сумі балів переможець визначається за кращим результатом у виконанні вправи бігу на 3000 метрів, далі єдиної смуги перешкод, підтягуванні на перекладині.
Саме біг на 3000 метрів розставив всі крапки над «і». Першим фінішну лінію перетнув солдат Дмитро Дидоводюк з військової частини 1241 (місто Івано-Франківськ). Саме його результат, приніс команді І призове місце. Прапорщик Олександр Васконюк з військової частини 3028 (місто Калинівка) своїм результатом виборов для своєї команди ІІ місце. По загальній сумі балів ІІІ місце зайняла команда військової частини 3043 місто Нетішин.
В особистій першості з найбільшою сумою балів перше місце виборов солдат Дмитро Дидоводюк з військової частини 1241 (місто Івано-Франківськ). Друге місце зайняв старший сержант Роман Медведчук з тієї ж військової частини. На третьому місці опинився солдат Дмитро Буділовський з військової частини 3053 (місто Хмельницький).
Отже, фінальна таблиця результатів команд військових частин виглядає так:
І місце – команда військової частини 1241, місто Івано-Франківськ;
ІІ місце – команда військової частини 3028, місто Калинівка;
ІІІ місце – команда військової частини 3043, місто Нетішин.

Фінальні змагання на першість внутрішніх військ МВС України, в яких приймуть участь збірні команди управлінь територіальних командувань внутрішніх військ МВС України відбудуться з 30 липня по 1 серпня на базі військової частини 3027 смт. Нові Петрівці Київської області.

Офіцер групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ управління Західного територіального командування внутрішніх військ майор Олег Тіхов.
Фото майора Анатолія Романюка та Олени Зубатюк.