На Бахмутському напрямку українські воїни перехопили стратегічну ініціативу – Генеральний штаб ЗСУ

Сили оборони України продовжують ведення наступальної операції на Бахмутському, Мелітопольському та Бердянському напрямках.

“Так, на напрямку Рівнопіль – Володине мали частковий успіх, закріплюються на досягнутих рубежах, завдають вогневого ураження з артилерії по виявлених цілях противника, ведуть контрбатарейну боротьбу. Російські окупанти чинять шалений опір і зазнають значних втрат в особовому складі, озброєнні та техніці.
На Бахмутському напрямку українські воїни перехопили стратегічну ініціативу, ведуть наступальні дії широким фронтом. На флангах, поблизу міста Бахмут, продовжують чинити тиск на противника, вибивають з раніше захоплених позицій. Мають успіх, закріплюються на досягнутих рубежах. Противник чинить шалений спротив. Важкі бої тривають”, – інформують у Генеральному штабі ЗСУ.

Next Post

Промивання систем опалення – чудовий спосіб продовжити термін служби

Забруднення та пошкодження системи опалення негативно впливають на якість теплової віддачі. Витрата газу збільшується, тоді як температура у приміщеннях не підтримується на належному рівні. Проблему можна вирішити, якщо провести діагностику системи та замовити промивання систем опалення. Цим можуть зайнятися представники компанії «МонтажТехсервіс». Мета промивання полягає в тому, щоб видалити з […]