Митники вилучили у мешканця Львівщини незадекларовану техніку на суму понад 1 млн грн

Львівські митники вилучили незадекларовані гаджети Apple та іншу техніку на суму понад 1 млн грн. Про це інформує Державна митна служба України.

“25 вересня, в пункт пропуску “Рава-Руська-Хребенне” прибув 🚐 мікроавтобус під керуванням 30-річного мешканця Львівщини.
Для перетину кордону чоловік обрав смугу 🟢«зелений коридор», чим засвідчив відсутність товарів, які підлягають оподаткуванню та письмовому декларуванню.
Однак під час 🔎огляду митники спільно з прикордонниками виявили в салоні мікроавтобусу нову техніку Apple та інших торгових марок.
В одній із сумок, яку, за словами водія, він перевозив на прохання знайомих, знаходилось: 14 смартфонів IPhone, 7 годинників Apple Watch, 32 планшети IPad, 3 стилуси Apple Pencil, 4 пари навушників AirPods, дві ігрові приставки Nintendo, мобільний телефон Redmi, диск-накопичувач Samsung та дві камери GoPro.
❗За попередніми підрахунками, вартість незадекларованого товару становить понад 1 млн грн.
‼️За цим фактом склали протокол за ст. 471 Митного кодексу України. Товар вилучили.
Невдовзі справу буде скеровано до суду.

Next Post

Вітання для Даниленка Станіслава Олександровича

Святкує День народження Даниленко Станіслав Олександрович. Дорогого брата, хресного тата, дядька вітають брат Микола з дружиною Анною, похресник Ярослав з дружиною Марією, племінник Юрій з дружиною Світланою. На довгий вік, на многії літа, на шану від людей, тепло родини, Стелися, доле, через все життя лише добром для доброї людини, Яка […]