Мирослава Бабінська йде у Верховну Раду від Націоналістів

Вперше за часів незалежної України Золочівщина та округ № 123 буде матиме гідного та достойного депутата, який працює для добробуту всього округу!
З’їзд Об’єднаних Українських Націоналістів: ВО Свобода, Національний Корпус, Правий Сектор, ДІЯ Яроша, Конгрес Українських Націоналістів, Організація Українських Націоналістів, який відбувся у неділю 09 червня у місті Києві висунув кандидатуру Мирослави Бабінської по 123-му окрузі (входить у округ: Золочівський, Перемишлянський, Миколаївський райони та місто Новий Розділ).
Мирослава Бабінська – депутат Львівської обласної ради, учасниця двох революцій, волонтер, людина з великим досвідом роботи у місцевому самоврядуванні, захисник мистецької спадщини нашого краю.
Маємо надію на велику підтримку усіх небайдужих жителів Золочівщини та округу в цілому, союзників по націоналістичному табору.
По переду динамічна та спекотна виборча кампанія. Ми зайдемо в кожен двір, дійдемо до кожного українця, аби націоналісти мали потужну фракцію в Парламенті, яка зможе зупинити реванш українофобів. Боротимемось тільки за перемогу!
У нашому 123-му окрузі на жаль ніколи не було місцевого народного депутата, який відстоює інтереси громади. Настав час все змінити!
Запрошуємо всіх до співпраці!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
ЗРО ВО «Свобода»

Залишити відповідь

Next Post

Басейн у “Струтин Комплексі” запрошує дітей з користю провести канікули (відео)

Минулого року стартував комплекс змагань з плавання “Акваліга Львівщини” для дітей молодшого шкільного віку 2009-2012 років народження. Дітки, які займаються у секції плавання в спортивному комплексі села Струтин, Золочівського району, під опікою тренера Чайківської Надії Іванівни були учасниками трьох етапів змагань у містах Дрогобич, Миколаїв та Львів. Після проведення підсумків […]
Басейн