Мирослава Бабінська йде у Верховну Раду від Націоналістів

Вперше за часів незалежної України Золочівщина та округ № 123 буде матиме гідного та достойного депутата, який працює для добробуту всього округу!
З’їзд Об’єднаних Українських Націоналістів: ВО Свобода, Національний Корпус, Правий Сектор, ДІЯ Яроша, Конгрес Українських Націоналістів, Організація Українських Націоналістів, який відбувся у неділю 09 червня у місті Києві висунув кандидатуру Мирослави Бабінської по 123-му окрузі (входить у округ: Золочівський, Перемишлянський, Миколаївський райони та місто Новий Розділ).
Мирослава Бабінська – депутат Львівської обласної ради, учасниця двох революцій, волонтер, людина з великим досвідом роботи у місцевому самоврядуванні, захисник мистецької спадщини нашого краю.
Маємо надію на велику підтримку усіх небайдужих жителів Золочівщини та округу в цілому, союзників по націоналістичному табору.
По переду динамічна та спекотна виборча кампанія. Ми зайдемо в кожен двір, дійдемо до кожного українця, аби націоналісти мали потужну фракцію в Парламенті, яка зможе зупинити реванш українофобів. Боротимемось тільки за перемогу!
У нашому 123-му окрузі на жаль ніколи не було місцевого народного депутата, який відстоює інтереси громади. Настав час все змінити!
Запрошуємо всіх до співпраці!
УКРАЇНА ПОНАД УСЕ!
ЗРО ВО «Свобода»

Залишити відповідь